Lekcja w OSKP we Witaszyczkach

Lekcja w OSKP we WitaszyczkachW dniu 9 października 2015r. 12 osobowa grupa z klasy II Technikum Pojazdów Samochodowych udała się wraz z opiekunem p. Tobiaszem Klaczyńskim na wycieczkę do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów we Witaszyczkach.

Głównym celem wycieczki było przeprowadzenie ćwiczenia o tematyce „Analiza spalin silników o zapłonie iskrowym” w ramach przedmiotu Pracownia diagnostyki pojazdów samochodowych. Po zrealizowaniu ćwiczenia p. P. Jańczak – Diagnosta OSKP pokazał uczniom ścieżkę diagnostyczną, którą wykonuje się podczas każdego corocznego badania okresowego pojazdów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!