Ogólnopolska akcja "Cała Polska uczy ratować"

16 października 2015r. uczniowie klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym gościli w 16. Jarocińskim Batalionie Remontu Lotnisk w Jarocinie. Inicjatorem i organizatorem spotkania był chor. Maciej Zaborowski, który w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska uczy ratować" wraz żołnierzami NSR oraz uczniami naszej szkoły, starał się ustanowić nowy rekord w największej ilości osób wykonujących RKO w określonym czasie.

Prawidłowe wykonanie resuscytacji krążeniowo - oddechowej jest jedną z ważniejszych czynności ratujących życie. Dlatego każda inicjatywa, dzięki której można sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy zasługuje na aprobatę.

Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!