Ogólnopolska akcja "Cała Polska uczy ratować"

16 października 2015r. uczniowie klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym gościli w 16. Jarocińskim Batalionie Remontu Lotnisk w Jarocinie. Inicjatorem i organizatorem spotkania był chor. Maciej Zaborowski, który w ramach ogólnopolskiej akcji "Cała Polska uczy ratować" wraz żołnierzami NSR oraz uczniami naszej szkoły, starał się ustanowić nowy rekord w największej ilości osób wykonujących RKO w określonym czasie.

Prawidłowe wykonanie resuscytacji krążeniowo - oddechowej jest jedną z ważniejszych czynności ratujących życie. Dlatego każda inicjatywa, dzięki której można sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy zasługuje na aprobatę.

Jacek Adamczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!