Warsztaty kosmetyczne w Poznaniu

22 października uczennice III klasy Technikum Usług Fryzjerskich uczestniczyły już po raz drugi w warsztatach zorganizowanych w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Tematem tegorocznego szkolenia było: „Zastosowanie mezoterapii bezigłowej w gabinecie kosmetycznym”.

Mezoterapia bezigłowa jest to jeden z najnowocześniejszych, nieinwazyjnych systemów odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz leczenia różnorodnych problemów skóry twarzy i ciała. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przyjemnym.

Nasze uczennice same mogły przekonać się o zasadach funkcjonowania tej metody, poznać jej zalety.

Dziewczyny brały bezpośredni udział w zabiegach, a dodatkowo u każdej z nich określono typ skóry twarzy, czyli podstawową diagnozę kosmetyczną w gabinecie kosmetycznym i zasugerowano, preferowany do danego typu skóry, zestaw zabiegów kosmetycznych i odpowiednich kosmetyków.

Była to doskonała okazja dla naszych uczennic na bezpośredni kontakt i fachowe porady specjalistów kosmetologów.Na zakończenie uczennice naszej szkoły miały okazję odwiedzić i poznać Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!