Warsztaty kosmetyczne w Poznaniu

22 października uczennice III klasy Technikum Usług Fryzjerskich uczestniczyły już po raz drugi w warsztatach zorganizowanych w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Tematem tegorocznego szkolenia było: „Zastosowanie mezoterapii bezigłowej w gabinecie kosmetycznym”.

Mezoterapia bezigłowa jest to jeden z najnowocześniejszych, nieinwazyjnych systemów odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz leczenia różnorodnych problemów skóry twarzy i ciała. Duża popularność tej metody wynika z tego, że efekty są bardzo szybko widoczne, jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przyjemnym.

Nasze uczennice same mogły przekonać się o zasadach funkcjonowania tej metody, poznać jej zalety.

Dziewczyny brały bezpośredni udział w zabiegach, a dodatkowo u każdej z nich określono typ skóry twarzy, czyli podstawową diagnozę kosmetyczną w gabinecie kosmetycznym i zasugerowano, preferowany do danego typu skóry, zestaw zabiegów kosmetycznych i odpowiednich kosmetyków.

Była to doskonała okazja dla naszych uczennic na bezpośredni kontakt i fachowe porady specjalistów kosmetologów.Na zakończenie uczennice naszej szkoły miały okazję odwiedzić i poznać Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!