Nowe stylizacje w prezencie na Dzień Chłopca

Nowe stylizacje w prezencie na Dzień Chłopca30 września w ZSP2 obchodziliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji uczennice klas Technikum Usług Fryzjerskich zamieniły szkolną aulę w prawdziwy salon fryzjerski. Chłopcy mogli skorzystać z usług strzyżenia oraz wykonania męskiej stylizacji. Chętnych nie brakowało. Uczniowie zyskali nie tylko nową fryzurę, ale również chwilę odpoczynku i odprężenia od szkolnych obowiązków.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Zapraszamy wszystkim do korzystania z usług fryzjerskich do szkolnej pracowni fryzjerskiej. Gwarantujemy miłą atmosferę i profesjonalną obsługę.

Uczniowie TUF oraz nauczycielki przedmiotów fryzjerskich

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd