Posprzątaliśmy świat

Posprzątaliśmy światAkcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2016”- pod hasłem „PODAJ DALEJ….. DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW” odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 16.09.2016r. Głównym przesłaniem tegorocznej akcji było promowanie poszanowania zasobów i ich efektywnej segregacji, unikanie odpadów, szacunek do przedmiotu oraz uświadomienie Polakom o ich wpływie na środowisko, a także ilości wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności.

W akcji wzięły udział trzy klasy – I TSE, II LW, II A wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Jolantą Węclewską, Anną Raczkowską, Andrzejem Juszczakiem, Tadeuszem Teodorczykiem i Michałem Wróblem. W celu zorganizowania akcji nauczyciel Hanna Wardeńska odebrała worki i rękawice z Urzędu Miejskiego w Jarocinie, aby zapewnić zasady bezpieczeństwa podczas zbierania śmieci. Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc- wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały zabrane i odpowiednio zabezpieczone. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!