Zbieraliśmy nakrętki dla Ogrodu Marzeń

Zbieraliśmy nakrętki dla Ogrodu MarzeńW ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW w naszej szkole prowadzona jest AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI, która polega na zbiórce nakrętek. 28 września 2016r. uczniowie klasy I TF Gabriela Migalska, Julia Szymczak, Katarzyna Wojtkowiak i Witold Doga wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji OGRÓD MARZEŃ kilka worków nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!!

To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy.

APELUJEMY O DALSZĄ POMOC! Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!!

Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!