Loteria paragonowa

Loteria Paragonowa przedłużona – sprawdź jakie branże pomogą wygrać auto

Niemal 110 milionów paragonów w grze i ogromne zainteresowanie loterią zaowocowało jej przedłużeniem o dodatkowe 6 miesięcy. Akcja mająca zachęcić Polaków do zabierania ze sobą paragonów potrwa do marca 2017 roku. Kolejne dwa kwartały wspólnej zabawy to również dwie nowe branże premiowane.

Przypomnijmy, że w grze można zarejestrować dowolny paragon na kwotę min. 10 zł, a dodatkowo w każdym kwartale premiowane jest branie i wydawanie dowodów zakupu w wybranych branżach. Od października do grudnia br. szansę na wygranie Opla Insignii dadzą paragony od taksówkarzy (branża: „działalność taksówek osobowych”), a od stycznia do marca 2017 r. o nagrodę specjalną powalczą paragony ze stacji paliw („sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw”).

Rok trwania Narodowej Loterii Paragonowej to prawie 110 milionów zgłoszonych paragonów fiskalnych i dziesiątki cennych nagród dla szczęśliwców. To także konkretne efekty w budowaniu świadomości Polaków na temat ich roli w budowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Ministerstwa Finansów wynika, że znacząco wzrósł odsetek respondentów deklarujących, że gdy nie otrzymują paragonu zawsze o niego proszą – z 7 do 31 proc. przy zakupie towarów i z 5 do 28 proc. przy płaceniu za usługi.

Rejestracja paragonów oraz więcej informacji o akcji na stronie:

Loteria paragonowa

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd