Mistrzynie powiatu w piłce ręcznej

Mistrzynie powiatu w piłce ręcznej8.11.2016 w sali Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie zostały rozegrane Mistrzostw Powiatu Jarocińskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 pod przewodnictwem Jarosława Wyrwińskiego powtórzyła sukces z ubiegłego roku, wygrywając zdecydowanie mistrzostwa powiatu, II miejsce zajął ZSP nr 2 w Jarocinie, na III miejscu uplasowało się I LO.

Najwięcej bramek w turnieju zdobyły: Julia Karpińska - 8 bramek, Julia Mikołajczak - 6, Anita Misiorek, Roksana Wojtecka, Sandra Grajek; wszystkie piłkarki z ZSP nr 2. Dziewczętom z ZSP nr 2 życzymy sukcesów na wyższym szczeblu rozgrywek.

A tak przedstawiały się wyniki spotkań:

ZSP nr 2 - ZSP nr 1 13:3

ZSP nr 2 - LO 15:1

ZSP nr 1 - LO 5: 5

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!