Odrestaurują motorower

Retro Motor ShowPodczas targów Retro Motor Show w Poznaniu nasza szkoła wzięła udział w I edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Szkoła Renowacji Pojazdów" przeznaczonego dla uczniów szkół technicznych. Wzięło w nim udział 8 szkół z Polski i jedna z Ukrainy. Pierwszy etap polegał na przedstawieniu indywidualnego projektu pojazdu lub odnowienia pojazdu. Drużyna z naszej szkoły zaprezentowała zaprojektowany i wykonany przez uczniów pojazd solarny Green Car. Praca uczniów została doceniona przez jury. Młodzież zakwalifikowała się do drugiej części turnieju „Przeprowadzenie renowacji maszyny rolniczej lub motoroweru z kolekcji Muzeum Motoryzacji Zbigniewa Koprasa”. Uczniowie otrzymają do odrestaurowania motorower, mogą też liczyć na niezbędną pomoc w trakcie prac. Wyniki swojej pracy zaprezentują na Motor Show 2017. Do rywalizacji zakwalifikowało się jeszcze pięć szkół z Polski oraz jedna z Ukrainy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!