Podziękowania

SZLACHETNA PACZKA jest piękna, bo łączy ludzi i to w sposób szlachetny. Pomoc materialna, rzeczy, prezenty są ważne, ale o wiele cenniejsze jest to wszystko, co dzieje się wokoło – my mogliśmy poczuć tę magię podczas zbiórki pieniędzy, gdzie wielu z Was nawet przez chwilę nie zastanawiało się, czy włączyć się w akcję.

Żadne podziękowania nie wyrażą tego, ile radości sprawiliśmy potrzebującym, ale BARDZO DZIĘKUJEMY - UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM SZKOŁY. Cieszymy się, że uczestniczyliśmy w radości obdarowania rodzin SZLACHETNĄ PACZKĄ. Dzięki Waszej pomocy możemy pomóc spełnić ich marzenia. To wielki dar.