Połowinki w „dwójce”

PołowinkiPołowa nauki dla uczniów klas II LW, II LPA, II LPB, III TFN, III THM i III TSE przebiegała w bardzo miłej atmosferze.

Uczniowie, wychowawcy oraz dyrekcja naszej szkoły spotkali się w piątek, 18 listopada 2016 roku w restauracji „Słoneczna” w Jarocinie. Dyrektor szkoły – pan Witold Bierła przywitał wszystkich i życzył wyśmienitej zabawy.

Uczniowie wzięli sobie te słowa do serca, bo do tańca ruszyli już przy pierwszej piosence. Nie obyło się bez dedykacji dla wychowawców, a wszyscy integrowali się przy skocznych dźwiękach „Macareny” i „Kaczuszek”.

Zabawa trwałaby zapewne do białego rana, jednak wszystko, co dobre kończy się szybko. Teraz czas na naukę, a kolejne szalone tańce dopiero na studniówce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!