Uczniowie pokazali umiejętności fryzjerskie rodzicom

Pokaz fryzur17 listopada 2016 w auli szkolnej miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczniowie pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej klasy technikum usług fryzjerskich oraz pierwszej klasy zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie fryzjer zaprezentowali rodzicom swoje umiejętności fryzjerskie. Podczas pokazu fryzur zaprezentowali samodzielnie wykonane fryzury wieczorowe i karnawałowe.

Uczniowie i uczennice zadbali o piękne stylizacje, piękne stroje, odpowiednio dobrany makijaż. Rodzice nagrodzili występ modelek gromkimi brawami.

Rodzice z rozbawieniem oglądali również skecz „Życie fryzjera”, który z inicjatywy uczniów uzupełnił pokaz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd