VI Bieg Niepodległości

VI Bieg NiepodległościW czwartek 10 listopada uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w VI Biegu Niepodległości. Trasa biegła z jarocińskiego Rynku do Mieszkowa pod pomnik generała St. Taczaka, gdzie odczytany został list poświęcony pierwszemu dowódcy Powstania Wielkopolskiego i zapalono znicz.

7 kilometrową trasę pokonało około 130 osób w tym: Kukla Adrian, Wosik Piotr, Wosik Mateusz, Wawrzyniak Patryk, Michalczyk Marcin, Ciesielska Natalia, Kaźmierczak Wiktoria, Klemm Daria, Karolczak Szymon, Bartkowiak Wiktoria, Roszak Martyna, Nagła Malwina, Trajdos Dawid, Kmiecik Mateusz, Kucharzak Ernest wraz z opiekunem Marzeną Kościelniak. Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy dyplom wraz z medalem oraz flagę narodową.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd