Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

OlimpiadaW dniach 14-15 listopada 2016 roku w naszej szkole został przeprowadzony szkolny etap IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W konkursie wzięło udział 16 uczennic z klas IV THM i III THM.

Laureatami tego etapu olimpiady zostały:
- uczennica z klasy IV THM Paulina Rurka
- uczennica z klasy IV THM Karolina Gajewska

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie okręgowym olimpiady, który odbędzie się 10 stycznia 2017 r. w Poznaniu. Konkurs na etapie szkolnym przeprowadziła pani Małgorzata Dopierała-Gęstwa – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy !