WOLONTARIUSZE MAJĄ MOC

WolontariatTo był NIEZWYKLE owocny weekend - 5 i 6 listopada 2016 r. grupa wolontariuszy z KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW wzięła udział w dwudniowych warsztatach w Żerkowe - pokazali, że MAJĄ MOC. Podczas zajęć uczyli się bawiąc i bawili ucząc - udzielać pierwszej pomocy, dowiedzieli się, jak zachować się przed kamerą, jak umilać dzieciom czas wolny oraz wzięli udział w rozwijających wyobraźnię warsztatach teatralnych. Opowiadali o sobie, swoich zainteresowaniach i motywacji, dlaczego chcieliby zostać wolontariuszami, a także przygotowali już wstępny plan wydarzeń na Andrzejki i Mikołajki w Fundacji "Ogród Marzeń". W projekcie uczestniczyli: Weronika Danecka, Angelika Szymkowiak, Karolina Przodaszek, Michalina Lisiecka, Ania Stachowiak, Natalia Walczak, Mikołaj Wesołek.

Ale to nie koniec przygody z wolontariatem - w piątkowe popołudnie 18.11.2016r. Fundację "Ogród Marzeń" odwiedzili nowi wolontariusze naszej szkoły – Aleksandra Gładczak, Angelika Baranek, Arkadiusz Udzik, Weronika Danecka, Mikołaj Wesołek, Krzysztof Karcz, Wiktoria Banasiak, Kinga Walczak, Wiktoria Wachowiak, Weronika Jelak wraz z koordynatorem KLUBU- Hanną Wardeńską. Podzieleni na trzy grupy przystąpiliśmy do działania - uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy, przygotowywaliśmy animacje na nadchodzące Andrzejki oraz projektowaliśmy stronę internetową Klubu Wesołych Ogrodników. To było bardzo radosne popołudnie i przyjemnie spędzony czas- naładowani pozytywną energią możemy podejmować kolejne wyzwania!!!

Podczas spotkania otrzymaliśmy zestawy materiałów, które pozwolą nam przygotować Dzień Wolontariatu w naszej szkole, a także materiały plastyczne, z których wykonamy ozdoby i upominki na Mikołajki.

Taki logotyp wybrali Liderzy Klubów Wesołych Ogrodników wybrali logotyp zawierający hasło MAM MOC. Rzeczywiście herbata lub kawa z kubka opatrzonego takim logiem dodaje dużo energii, a koszulka z logotypem i wolontariuszem w środku ma WIELKĄ MOC.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!