Trening kompetencyjny w Kiekrzu

TreningW dniach 9-10 listopada odbył się trening kompetencyjny w Kiekrzu dla uczniów klas III o profilu policyjno-prawnym. Podczas naszego wyjazdu odbywaliśmy rozmowy kwalifikacyjne przed komisją, co miało pomóc nam w dorosłym życiu. Obóz obejmował również rozmowę z psychologiem oraz zajęcia integracyjne.

Drugiego dnia odwiedziliśmy Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, podczas tej wizyty braliśmy udział w wykładzie dotyczącym zarządzania. Następnie wybraliśmy się do Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, gdzie mieliśmy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torze policyjnym.

Na zakończenie wyjazdu udaliśmy się do Skoda Auto Lab, odbyły się tam warsztaty dotyczące prowadzenia pojazdu, pierwszej pomocy, a także działania silnika oraz innych mechanizmów samochodu. Największą dla nas atrakcja były symulatory dachowania i zderzenia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!