II miejsce w IV Turnieju Służb Mundurowych

TurniejDnia 18 listopada 2016 roku w Środzie Wielkopolskiej odbył się IV Turniej Służb Mundurowych Kadeci kontra Zawodowcy, z udziałem przedstawicieli Policji, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz uczniów klas mundurowych województwa wielkopolskiego.

Zawodowcy i Kadeci rywalizowali wspólnie w następujących konkurencjach: policyjny tor sprawnościowy, strzelanie z broni pneumatycznej, bieg w prowadnicy, slalom rowerowy, sztafeta z prądownicą. Przedstawiciele służb mundurowych oraz opiekunowie zespołów rywalizowali w rzutach piłką do kosza.

Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Dominika Juszczak z III LPB, Filip Papież i Bartosz Kordus z II LW oraz Jakub Nowak z II TMN.

W klasyfikacji zawodników nasza drużyna zajęła drugie miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd