WOLONTARIUSZE WŚRÓD MAGII ANDRZEJKOWEJ

Galeria12 wolontariuszy z naszej szkoły wzięło udział w BALIKU ANDRZEJKOWYM, który odbył się w niedzielę 27 listopada w fundacji „Ogród Marzeń”. To było wyjątkowe wydarzenie, którym towarzyszyły niesamowite emocje. Tego popołudnia nie było smutku ani nudy - wszystkim obecnym towarzyszył dobry humor. Każde dziecko bez względu na stan zdrowia miało chęć do wspólnej zabawy. Silna grupa wolontariuszy sprawiła podopiecznym fundacji wiele radości - nie zabrakło tańców, pląsów, konkursów i oczywiście magicznych wróżb andrzejkowych. Wszyscy uczestnicy imprezy bawili się wspaniale – ANDRZEJKI BYŁY SUPER! - już nie możemy się doczekać BALIKU MIKOŁAJKOWEGO. DZIĘKUJEMY WOLONTARIUSZOM! – Weronice Daneckiej, Mikołajowi Wesołkowi, Arkowi Udzik, Angelice Szymkowiak, Wiktorii Wachowiak, Wiktorii Banasiak, Krzysztofowi Karcz, Dominice Staniewskiej, Bartoszowi Hałas, Grzegorzowi Dyoniziak, Milenie Jamborskiej, Angelice Chojeckiej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!