WIELKI SZKOLNY DZIEŃ WOLONTARIATU

GaleriaWczesny poranek 12 grudnia 2016r.- wielkie poruszenie i pytanie- jak wypadnie nasz WIELKI SZKOLNY DZIEŃ WOLONTARIATU? W KOŃCU ZACZĘŁO SIĘ!!! - wszyscy wolontariusze trzymali kciuki za dzisiejszy efekt- bo cel był bardzo szczytny- zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację dla OLI.

Program naszego dnia był bardzo bogaty- na uczniów czekało wiele atrakcji. Pierwsze emocje zaczęły się podczas eliminacji drużyn poszczególnych klas w MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ - wszyscy grali bardzo ambitnie, ale zwyciężyli najlepsi:
KATEGORIA DZIEWCZYN - I miejsce - II LPA, II miejsce - I LPA, III miejsce - II LW.
KATEGORIA CHŁOPCÓW - I miejsce - IV TS, II miejsce - III D, III miejsce - II LW.

Nagrody wręczył DYREKTOR SZKOŁY- PAN WITOLD BIERŁA i były one bardzo smaczne - zaproszenia do PIZZERII STODOŁA.

Dla tych co mniej lubią piłkę przygotowaliśmy gry i zabawy:
1. KARAOKE - śpiewanie piosenek- wolontariat i mikołajki z muzyką,
2. MAM NOWĄ FRYZURĘ - uczennice klas fryzjerskich chętnie zmieniały nasze fryzury,
3. ZMIENIAM SWÓJ IMAGE - można też było zmienić swoją twarz,
4. W KRAINIE BANIEK MYDLANYCH- wielkie bańki- która największa?
5. WYGINAM ŚMIAŁO CIAŁO - układy taneczne przed karnawałem - można było trochę poćwiczyć,
6. ŚWIAT NA KOLOROWO- zabawa z kolorową chustą,
7. MOJA WYOBRAŹNIA - układnie różnych fantazyjnych kształtów z podłużnie nadmuchanych balonów.

Jednak co najważniejsze - przez cały dzień wolontariusze zbierali pieniążki dla OLI - a EFEKT PRZESZEDŁ NASZE NAJŚMIELSZE MARZENIA - CUDOWNIE!!! To dzięki WAM KOCHANI kolejny raz możemy być z siebie bardzo dumni - zebraliśmy kwotę 1100 złotych), którą wpłaciliśmy na konto FUNDACJI SŁONECZKO, do której należy OLA.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY- HANNA WARDEŃSKA I WOJCIECH ŚWIEJKOWSKI

Podziękowania

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!