Sukces Ani i Julii w konkursie "The Talent Show"

GaleriaNasze uczennice i uczniowie wzięli udział w siódmej edycji konkursu talentów piosenki angielskiej stając do rywalizacji z uczniami szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego.

Anna Stachowiak z klasy III LOPB wyśpiewała pierwsze miejsce piosenką z repertuaru Tiny Turner – “Simply the best”.

Julia Bażant z klasy IIIC zajęła drugie miejsce za wykonanie i interpretację piosenki „From this moment on” z repertuaru Shanii Twain.

Ponadto udział w koncercie wzięli udział: Bartosz Hołubowski z klasy I LOPB, który śpiewał piosenkę z repertuaru Europe: "The final countdown” oraz Wiktoria Dajewska z klasy II TH i Arkadiusz Udzik z klasy II TMN, którzy wykonali piosenkę Abby: „Mamma Mia”.

W konkursie, który odbył się w JOK-u w Jarocinie został zorganizowany przez ZSO w Jarocinie i JOK, uczniowie mogli zaśpiewać angielskie piosenki z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Oceniano umiejętności wokalne, językowe, interpretację utworu, ogólny wyraz artystyczny i dobór repertuaru.

Wszystkim naszym artystom serdecznie gratulujemy!!!

Iwona Dropik i Wojciech Świejkowski
opiekunowie

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!