Drużyna dziewcząt ZSP nr 2 w piłce ręcznej V w Wielkopolsce

Galeria2 grudnia 2016r. w sali ZSP nr 2 w Jarocinie odbyły się rozgrywki rejonu Poznań Wschód w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła drugie miejsce premiujące do gry w półfinale mistrzostw województwa wielkopolskiego. Pierwsze miejsce zajęła drużyna I LO z Gniezna (aktualne mistrzynie wielkopolski). Trzecie miejsce zajęła drużyna LO z Wrześni.

8 grudnia 2016r. w Koźminie Wlkp. został rozegrany półfinał A województwa wielkopolskiego w piłce ręcznej dziewcząt.

Drużyna ZSP nr 2 w składzie Frąckowiak Sara, Misiorek Anita, Kubiak Zuzanna, Wojtkowiak Katarzyna (bramkarz), Śmigiel Kamila, Grajek Sandra, Sierszuła Wiktoria, Fajka Natalia ( bramkarz), Urbańska Julita, Stróżyk Marta, Karpińska Maria, Wojtecka Roksana (kapitan), Mikołajczak Julia, Drobniewska Magdalena zajęła III miejsce wygrywając z ZSP nr 2 z Wągrowca wynikiem 9:8.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce IV LO Poznań
II miejsce ZSP Koźmin Wlkp.
III miejsce ZSP nr 2 w Jarocinie
IV miejsce ZSP nr 2 w Wągrowcu

Zespoły, które zajęły dwa pierwsze miejsca awansowały do finału, gdzie spotkają się cztery najlepsze zespoły wielkopolski. Zajęcie III miejsca w półfinale A klasyfikuje naszą drużynę na V miejscu w Wielkopolsce w XVIII Licealiadzie Województwa Wielkopolskiego.

Drużyną opiekuje się Jarosław Wyrwiński.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!