Wolontariusze na Mikołajkach w Fundacji „Ogród Marzeń”

Galeria9 grudnia 2016r. w Fundacji „Ogród Marzeń” wszyscy oczekiwali na św. Mikołaja. Wielką uroczystość rozpoczęły występy wolontariuszy, a wśród nich nasi stypendyści - Arkadiusz Udzik, Jakub Matuszewski, Anna Stachowiak i Angelika Śpitalniak - a Filip Papież im kibicował - bardzo wielkie BRAWA!!!

Atmosfera świąteczna, miła i radosna - tylko kogoś jeszcze brakowało- wszyscy z niecierpliwością czekali na prezenty od św. Mikołaja. Marzenia się spełniają - przyszedł w większym gronie - grono św. Mikołajów szybko zostało oblężone przez podopiecznych Fundacji „Ogród Marzeń”- wielka radość - prezenty, wspólne zdjęcia i śpiewanie kolęd. Zabawy nie było końca - zadowolone dzieci zostały porwane przez wolontariuszy do tańca.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!