„Dwójkowicze” najlepsi w Grodzisku Wielkopolskim

GaleriaW grudniu odbył się w zaprzyjaźnionym z naszą szkołą Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej , który został zorganizowany z okazji 30 – lecia istnienia grodziskiej placówki. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze szkół noszących imię Eugeniusza Kwiatkowskiego m.in. z Konina i Warszawy.

Drużyna ZSP nr 2 w Jarocinie Bartosz Kubiak, Krzysztof Gładczak, Mateusz Zięciak, Alan Janowski, Marcin Szymkowiak, Jakub Nowak, Adrian Derwich, Artur Talbierz, Brajan Jujka, Miłosz Gruchot zajęli I miejsce. Drużyna po opieką Aleksandra Matuszewskiego otrzymała okazały puchar.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd