Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

GaleriaZadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prac indywidualnych w formie pisemnej lub albumowej na temat: „PRZEWODNIK PRZYRODNICZY PO POLSCE – MIEJSCA, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ”. Nasza szkoła przygotowała 8 prac konkursowych przez uczniów – Zuzanna Masztalerz, Jakub Laida, Bartosz Hałas, Dominika Staniewska, Natalia Kosmalska, Angelika Szymkowiak, Kamil Komorniczak, Tomasz Kamiński.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKO-PLANETA” jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie. Konkurs przeprowadzony jest przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ideą konkursu jest:
- aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć,
- upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego,
- poszerzanie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

Za efektami naszej pracy musimy poczekać do 31.05.2017r., kiedy to zostaną ogłoszone wyniki konkursu. Trzymam kciuki i dziękuję- Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd