Zakończenie nauki klas „policyjnych”

GrafikaDzień 25 stycznia br. był bardzo istotny dla uczniów klas maturalnych liceów z przysposobieniem policyjnym. W Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia nauki z zakresu przysposobienia policyjnego kl. III LPA (23 uczniów) oraz III LPB (27 uczniów). W obecności dyrektora szkoły Witolda Bierły, wychowawców – Izabeli Wojtkowiak i Władysława Staśkiewicza uczniowie odebrali z rąk Komendanta Krzysztofa Rzepczyka dyplomy – świadectwa ukończenia kursu.

Uroczystość prowadziła Agnieszka Zaworska. Zajęcia programowe z przysposobienia policyjnego prowadzili policjanci z jarocińskiej komendy. W tym roku kurs zakończył się po I semestrze trzeciej klasy. Uczniowie podczas oficjalnej uroczystości zaprezentowali przygotowane okolicznościowe prezentacje, a także wręczyli komendantowi pamiątkowe zdjęcia. Po spotkaniu zwiedzano komendę, m.in. strzelnicę, pomieszczenia aresztu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!