POZYTYWNIE ZAKĘCENI

GaleriaKolejna wielka zbiórka nakrętek w ramach AKCJI RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. 17 lutego 2017 r. uczniowie klasy I LW- Wiktoria Banasiak, Angelika Chojecka, Krzysztof Karcz i Dawid Ciarciński wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji OGRÓD MARZEŃ worki nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji Ogród Marzeń mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!! To piękne uczucie, gdy można komuś pomóc i sprawić, że świat będzie choć odrobinę lepszy.

APELUJEMY O DALSZĄ POMOC!

Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd