Sprawdzili swoją wiedzę o lasach

GaleriaW dniu 24 stycznia 2017 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu ,,Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka” organizowanego przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Kaliszu oraz Kuratorium Oświaty i Wychowania w Poznaniu – Delegatura w Kaliszu. Patronat nad konkursem podjął Przewodniczący Oddziału SITLiD w Kaliszu. Celem konkursu jest propagowanie szeroko pojętej roli lasu w życiu człowieka oraz relacji między lasem, a pozostałymi obszarami środowiska naturalnego poprzez edukację. W komisji konkursowej mieliśmy zaszczyt gościć specjalistę ds. edukacji z NADLEŚNICTWA JAROCIN p. Jakuba Wojdeckiego.

W etapie szkolnym konkursu uczestniczyło 49 uczniów – najlepsi – laureaci to:
- Zuzanna Kubiak z klasy I LPB,
- Kornelia Wróbel z klasy I LPB,
- Marlena Kubiak z klasy II LPB,
- Anita Misiorek z klasy II LPB.

Te osoby zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu, który odbędzie się w marcu w Kaliszu. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Hanna Wardeńska, Marlena Telega.