Fryzury inspirowane naturą wyróżnione

Galeria15 lutego w Zespole Szkół Politechnicznych w Śremie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski o tematyce „Fryzura inspirowana naturą”, w którym wzięli udział adepci sztuki fryzjerskiej ze Śremu, Krzywinia, Leszna, Kalisza, Nietążkawa i Jarocina. Uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością, bowiem oprócz fryzur oceniana była stylizacja całej postaci. Młodzi fryzjerzy zachwycili jurorów i publiczność nietuzinkowymi fryzurami i nieprzeciętnymi stylizacjami. Z włosów wyczarowano gałęzie drzew, ptasie gniazda, a nawet sieci pajęcze.

W składzie Jury zasiadała pani Zuzana Sumirska – autorka wielu książek o tematyce fryzjerskiej, podręczników nauki fryzjerstwa, a także właścicielka firmy „Suzi”. Dwie nasze uczennice zostały wyróżnione – Karolina Jelewska z klasy IV TF oraz Monika Marecka z klasy III TF. Szczególne słowa uznania Zuzanna Sumierska skierowała pod adresem Moniki, chwaląc jej pomysł i wykonanie fryzury.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!