Studniówka 2017

14 stycznia 2017 roku o godz. 19.00 w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej ZSP nr 2 rozpoczął się bal studniówkowy.

Dyrekcję szkoły, grono pedagogiczne, tegorocznych maturzystów, gości oraz rodziców - powitali prowadzący oficjalną część studniówki – Wiktoria Urbaniak z klasy III LPA i Tobiasz Lis z klasy III LPB. Oficjalnego otwarcia balu dokonał dyrektor szkoły – pan Witold Bierła, po czym, zgodnie z tradycją, odtańczono poloneza.

Nie zabrakło serdecznych podziękowań od uczniów ostatnich klas szkół średnich, skierowanych do dyrekcji szkoły, pedagogów oraz niezastąpionych - jak zwykle - rodziców. W imieniu maturzystów głos zabrała uczennica klasy IV TF – Aleksandra Piechowiak.

Następnie, klasy maturalne: III LPA, III LPB, III LW, IV TF, IV TEN, IV TS i IV THM - zaproszone zostały do odebrania z rąk wychowawców koniczynek, które są symbolem powodzenia podczas egzaminu maturalnego.

Trudno byłoby wyobrazić sobie studniówkę bez pamiątkowych fotografii. Nasi maturzyści - kwintesencja młodości i piękna – pragnęli w ten sposób zatrzymać ulotną chwilę, ten wyjątkowy dla nich czas.

W szampańskich nastrojach – wszyscy bawili się niemal do świtu.

Już za 100 dni – na egzaminie dojrzałości - cała „dwójka” będzie trzymać za Was kciuki. Życzymy powodzenia!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd