Konkurs językowy English & Deutsch „Język na żywo”

W ramach Tygodnia Języków Obcych w piątek tj. 10.03.2017 r. w auli naszej szkoły odbędzie się konkurs językowy English & Deutsch „Język na żywo” w godz. 11.30-13.30.    W konkursie wezmą udział 3-osobowe zespoły z języków angielskiego i niemieckiego, z klas I technikum i LO. Zespoły te będą rywalizowały na kilku etapach; po każdym etapie wyłaniane będą zespoły, które przechodzą dalej.

Prosimy uczestników o przyniesienie materiałów potrzebnych do wykonania plakatu reprezentującego swoją drużynę oraz o punktualne zgłoszenie się na konkurs.

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia!!! :)

Organizatorzy:

nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!