III miejsce dla Martyny Klugi za WIEŻĘ

Po raz kolejny uczniowie z klas fryzjerskich odnieśli sukces  w Ogólnopolskim Konkursie dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby „Mała pętelka”. 9 marca 2017r. w Zespole Szkół  Odzieżowych w Poznaniu odbyła się 23 jego edycja. W konkursie wzięło udział 13 szkół z Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Dębicy, Leszna, Nowego Targu, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrzeszowa, Rzeszowa, Śremu, Warszawy, Wągrowca, Poznania, a także z naszej szkoły. Zaprezentowano 36 kolekcji odzieżowych i 70 fryzur.

Nasi uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach konkursu fryzjerskiego – fryzura użytkowa i fryzura awangardowa. Młodzi fryzjerzy musieli przygotować uczesanie inspirowane tematami „Pomiędzy … (czym a czym – zadecyduj sam)” lub „Architektoniczne konstrukcje”.

III miejsce w kategorii  fryzura awangardowa „Architektoniczne konstrukcje”  zdobyła uczennica I klasy technikum fryzjerskiego Martyna Kluga za fryzurę „Wieża”.

Wyróżnienie w kategorii fryzura awangardowa „Pomiędzy …”  otrzymały Dagmara Januszewska i Monika Marecka,  uczennice III klasy Technikum fryzjerskiego za kolekcję fryzur „ Four seasons”.

Wyróżnienie w kategorii fryzura użytkowa „Pomiędzy …” trafiło do ucznia  I klasy Technikum Fryzjerskiego Mateusz Królak za fryzurę „Trochę elegancji”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!