Norbert Aleksandrzak najlepszym strzelcem „dwójki”

21 marca 2017 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbył się finał I Szkolnego Turnieju Strzeleckiego. W poszczególnych etapach zawodów uczestniczyło blisko 250 uczniów naszej szkoły.

Zakwalifikowani do ścisłego finału uczniowie mieli możliwość rywalizowania się na nowej, w pełni  zautomatyzowanej strzelnicy jarocińskiego komisariatu. Najlepszych 18 „strzelców wyborowych” naszej szkoły sprawdziło swoje umiejętności w obecności policjantów, łącząc współzawodnictwo z dobrą zabawą. Każdy z uczestników oddał po jednym strzale próbnym i 5 strzałach konkursowych.

 Do wyłonienia  laureatów konieczna była jednak dogrywka, którą musieli rozegrać czterej najlepsi snajperzy. Taki sam wynik punktowy po pierwszej rundzie  uzyskali:  Norbert Aleksandrzak z klasy III THM i Wojciech Mehr z  klasy   II LOW oraz  Paweł Bryl z IV THM i  Szymon Rzepka z II TM.

Ostatecznie pierwsze miejsce wywalczył Norbert Aleksandrzak, wyprzedzając Wojciecha Mehra, a trzecie miejsce „wystrzelał” Szymon Rzepka.

Nagrody w postaci dyplomów, bonów i pamiątkowych pucharów, zwycięzcy otrzymali z rąk dyrektora ZSP nr 2 w Jarocinie,  p. Witolda Bierły oraz przedstawicieli  jarocińskiej policji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd