Po raz kolejny zebrali nakrętki

GaleriaKolejna wielka zbiórka nakrętek w ramach AKCJI RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI. 10 kwietnia 2017r. uczniowie klasy II LW- Sandra Grajek, Oliwia Rzepecka, Marika Maćkowiak, Sandra Woźnik wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazali do Fundacji OGRÓD MARZEŃ worki nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!! APELUJEMY O DALSZĄ POMOC!

Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!! Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!