Wizyta przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Puchatek w Golinie

GaleriaNaszą szkołę nie tylko odwiedzają gimnazjaliści zapoznający się z ofertą edukacyjną szkoły, ale także młodsi zainteresowani tym, w jaki sposób dorośli pracują.

25 kwietnia miała miejsce nietypowa wizyta. Odwiedziły nas najmłodsze Przedszkolaki z grupy Krasnoludków i Kangurków z Niepublicznego Przedszkola Puchatek w Golinie. Dzieci pełne entuzjazmu i energii zapoznały się z warsztatami szkolnymi, szkołą i salą gimnastyczną. Największą radością była wizyta w pracowni fryzjerskiej, z której wyszli odmienieni oraz wspaniała zabawa na sali gimnastycznej. Chłopców szczególnie zainteresowały pracownia elektryczna, elektroniczna i mechaniczna. Przedszkolaki dodatkowo miały okazję zobaczyć pięknie przyozdobione stoły podczas konkursu, który odbywał się w auli szkolnej.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!