Turniej Młodych Lakierników

GaleriaUczniowie z 3 klasy technikum pojazdów Filip Roszak i Sebastian Frąckowiak zajęli 7 miejsce w Turnieju Młodych Lakierników, który odbył się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce Poznań Motor Show 2017.

Do pierwszego internetowego etapu turnieju zgłosiło się ponad 200 drużyn, z których do Poznania zaproszono 14 ekip. Konkurs składał się z dwóch etapów: teoretycznego i praktycznego. Szczególnie ten drugi stanowił wyzwanie dla młodych lakierników. Uczniowie musieli między innymi złożyć pistolet lakierniczy na czas, przygotować powierzchnię do lakierowania, dobrać odpowiedni kolor lakieru. Filipa i Sebastiana w czasie wykonywania zadania możecie zobaczyć na kanale youtube.

Organizatorzy podkreślali wysoki poziom przygotowania uczestników turnieju, przez co o ostatecznej kwalifikacji zadecydowały szczegóły.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!