Damian Idziak najlepszym operatorem obrabiarek

GaleriaW kwietniu odbyła się kolejna edycja konkursu „Najlepszy operator obrabiarek skrawających w ZSP nr 2”, w którym uczestniczyli uczniowie technikum mechanicznego oraz zasadniczej szkoły zawodowej uczący się w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Pierwsza część konkursu miała charakter teoretyczny, uczniowie musieli zmierzyć się z testem weryfikującym ich wiedzę. Najlepsi spośród nich przeszli do etapu praktycznego.

Laureatem konkursu został Damian Idziak z klasy 3 technikum mechanicznego, II miejsce zajął Norbert Aleksandrzak też z klasy 3 TM, III miejsce uzyskał Miłosz Cichoń z klasy 2B (ZSZ). Tuż za podium znaleźli się zajęli Jakub Molenda i Wojciech Pluta z klasy III TM.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców zostaną wręczone na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Our website is protected by DMC Firewall!