Odrestaurowali motorower

GaleriaPodczas Targów Poznań Motor Show 2017 zostały ogłoszone wyniki „Akademii Renowacji”, w ramach której nasi uczniowie otrzymali do renowacji motorowej marki Komar z kolekcji Muzeum Motoryzacji Zbigniewa Koprasa. Organizatorzy przyznali, że wszystkie szkoły zaprezentowały wysoki poziom, w związku z czym każda placówka otrzymała stosowny certyfikat oraz nagrody rzeczowe.

W pracach konserwatorskich brali udział uczniowie: Filip Roszak, Dominik Makowiecki, Tomasz Walczak, Mateusz Cichoń, Mateusz Regulski, Krzysztof Wojtczak, Sebastian Frąckowiak oraz Domini Korcz pod opieką pana Krystiana Walczaka. Naszym mechanikom udało się zdobyć oryginalne części i opony pochodzące z czasów produkcji Komarów. Na kanale youtube można zobaczyć filmik z prezentacji odrestaurowanego motoru

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd