Filip Roszak najlepszy w rejonowych eliminacjach turnieju motoryzacyjnego

Galeria21 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Marszewie odbyły się eliminacje rejonowe XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych obejmujące powiaty z obszaru Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Filip Roszak, Sebastian Frąckowiak, Dominik Korcz z klasy III TS (technikum pojazdów samochodowych). Turniej składał się z części teoretycznej – test z zakresu wiedzy z bezpieczeństwa ruchu drogowego i historii motoryzacji oraz z części praktycznej:
- pokonanie toru przeszkód motorowerem,
- jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”,
- przygotowanie motoroweru do jazdy,
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

W kwalifikacji końcowej drużyna zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 25 maja w WORD w Koninie. W kwalifikacji indywidualnej I miejsce zajął reprezentant naszej szkoły - Filip Roszak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!