Warsztaty stylizacji i projektowania mody

GaleriaW Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zostały zorganizowane dla gimnazjalistów warsztaty stylizacji i projektowania mody. Poprowadziła je pani Anna Michalak-Bartosz – wykładowca Uniwersytetu Adama Mickiewicza z Wydziału Pedagogiczno - Artystycznego w Kaliszu.

Młodym i kreatywnym gimnazjalistkom przybliżyła różnorodne style mody, którymi kierują się najsławniejsi projektanci z Polski i ze świata. W części praktycznej uczestniczki przełożyły swoje projekty na papier i w grupie omawiały je ze specjalistką. Wyobraźnia i twórcze podejście do tematu było widać gołym okiem.

Warsztaty stanowiły namiastkę pracy projektanta mody, ale niewątpliwie rozwinęły w młodych adeptach tej sztuki chęć dalszego eksperymentowania.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd