Byli na festiwalu podróżniczym

GaleriaNa Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyły się XV Dni Turystyki - festiwal podróżniczy prezentujący geografię oraz kulturę najróżniejszych zakątków świata. Tegorocznymi specjalnymi gośćmi festiwalu byli Arkady Fiedler i Ludwik Borkowski.

Dzień 4 kwietnia dedykowany był w szczególności dla uczniów szkół średnich, dlatego też chętnie z tego skorzystały klasy I LW i I TM wraz z opiekunami Hanną Wardeńską, Anną Kordus, Agnieszką Solińską i Zbigniewem Jańcem. Moc ciekawych atrakcji zaczęliśmy od zwiedzenia Muzeum Ziemi, a następnie całego Wydziału NGiG UAM. Bardzo interesujący okazał się wykład „Pocztówki z końca świata – o Patagonii, emocjach i radości poznawania”, w którym p. Jacek Kotus opowiadał o swoich wrażeniach. Ciekawie można było posłuchać również opowieści „Niezły Sajgon! – Czyli Wietnam w tę i we w tę” , którą zaprezentował student Przemek Wójtowicz.

Bardzo miłym akcentem było spotkanie naszej absolwentki Natalii Ulatowskiej z Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym, która jest teraz studentką IV roku UAM – WNGiG –Turystyka i Rekreacja.

W ramach relaksu swoją sprawność fizyczną można było sprawdzić na ścianie wspinaczkowej. – BRAWA dla Marcela, Dawida, Michała i Mateusza - zapraszamy do galerii zdjęć.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!