Nagrodzeni w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO – PLANETA”

GaleriaUczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO – PLANETA”, organizowanym przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie, a przeprowadzanym przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Startowali w dwóch konkurencjach. Rozwiązywali test z zakresu ochrony środowiska lub przygotowywali album poświęcony turystyce przyrodniczej „Przewodnik przyrodniczy po Polsce – miejsca, które warto odwiedzić”.

W konkursie wyróżnieni zostali:
- w kategorii prac albumowych - Bartosz Hałas, Dominika Staniewska, Mikołaj Witczak.
- w kategorii testowej - Mikołaj Witczak, Julia Warkocka, Julia Zaremba, Jagoda Suplicka.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu przez dyrektora szkoły, p. Witolda Bierłę. Serdecznie gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów!!!

opiekunowie - Hanna Wardeńska i Marlena Telega.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is a Joomla Security extension!