Wizyta uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4

23 maja w naszej bibliotece gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jarocinie. Dzieci z klas III d i III e wysłuchały w ramach projektu „Wielkie Wiosenne Czytanie Gości”- dwóch tekstów czytanych przez nauczycieli bibliotekarzy.

Wizyta dzieci w naszej bibliotece stanowiła zwieńczenie całego projektu. Dzieci z zainteresowaniem i w skupieniu wysłuchały opowieści „Krzyś i gang Pelargonii” oraz 12 ważnych praw Prawo do nauki o chłopcu, który spóźniał się do szkoły. Uczniowie bezbłędnie odpowiadali też na zadawane pytania. Na koniec wszyscy otrzymali słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.