Mistrzostwa szkoły w siatkówce plażowej dziewcząt

18 maja 2017r. odbyły się mistrzostwa szkoły w siatkówce plażowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły: Klaudia Czerzniak ITF, Katarzyna Przybylska I TF, Ewelina Lis I TF Marta Stróżyk IILPA Natalia Orzłowska I LW, Wiktoria Wachowiak ILW, Zuzanna Winiaszewska ILW, Julita Litwin II LW, Magdalena Gorońska IILW, Ariadna Bystrowska II LW, Oliwia Rzepecka II LW, Marika Antkowiak II LW. Mistrzostwo szkoły zdobyły Oliwia Rzepecka i Marika Antkowiak z II LW, drugie miejsce zajęły Magdalena Gorońska z II LW i Marta Stróżyk z II LPA, na trzecim uplasowały się Julita Liwtin z II LW (Klaudia Czerzniak z I TF) i Ariadna Bystrowska z II LW. Laureatki szkolnego turnieju reprezentowały naszą szkołę na mistrzostwach powiatu. Najwyżej w tych rozgrywkach uplasowały się Oliwia Rzepecka i Marika Antkowiak z II LW, zajmując 4 lokatę.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd