III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym

Trzy uczennice klasy I b liceum ogólnokształcącego o profilu policyjno-prawnym: Sandra Mikołajewska, Wiktoria Sierszuła i Maksima Nowak zajęły III miejsce w konkursie Ucieczka to nie rozwiązanie. Film promujący inne niż ucieczka sposoby rozwiązywania problemów”.

Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Zaginionego przez Szkołę Policji w Pile oraz Fundację ITAKA. Zadaniem uczestników konkursu było nagranie, dowolną metodą i dowolnym sprzętem, maksymalnie 60-sekundowego filmu propagującego inne niż ucieczka sposoby radzenia sobie z problemami. Uczennice klasy I LPB przygotowały film pt. „Zanim uciekniesz”. Opiekunem drużyny była pani Arleta Krygier-Rybczyńska.

 

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd