III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Filmowym

Trzy uczennice klasy I b liceum ogólnokształcącego o profilu policyjno-prawnym: Sandra Mikołajewska, Wiktoria Sierszuła i Maksima Nowak zajęły III miejsce w konkursie Ucieczka to nie rozwiązanie. Film promujący inne niż ucieczka sposoby rozwiązywania problemów”.

Konkurs został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Zaginionego przez Szkołę Policji w Pile oraz Fundację ITAKA. Zadaniem uczestników konkursu było nagranie, dowolną metodą i dowolnym sprzętem, maksymalnie 60-sekundowego filmu propagującego inne niż ucieczka sposoby radzenia sobie z problemami. Uczennice klasy I LPB przygotowały film pt. „Zanim uciekniesz”. Opiekunem drużyny była pani Arleta Krygier-Rybczyńska.

 

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd