Z okazji „Dnia Chłopaka”…

GaleriaW poniedziałek 02.10.17 w naszej szkole został zorganizowany „Dzień Chłopca” Uczniowie klas fryzjerskich wykonywali strzyżenie, modelowanie i układanie włosów chętnym chłopcom. Zainteresowanie akcją było bardzo duże. Męska część uczniów była bardzo mile zaskoczona i zadowolona z tej niespodzianki, a uczniowie klas fryzjerskich mieli okazję sprawdzić w praktyce swoje umiejętności, kreatywność.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd