Wyróżnienie w konkursie Wielkopolska Szkoła Roku

27 września w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbyła się gala, podczas której wręczono nagrody w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego konkursie Wielkopolska Szkoła Roku i Wielkopolski Nauczyciel Roku.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w tym prestiżowym konkursie otrzymał wyróżnienie w kategorii Wielkopolska Szkoła Roku oraz nagrodę w wysokości 3000 złotych. Dyplom i pamiątkową statuetkę z rąk pani Marzeny Wodzińskiej, członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego odebrał Witold Bierła, dyrektor jarocińskiej „dwójki”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd