Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Galeria28 września Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych rozpoczęły sportową rywalizacje uczniów, w roku szkolnym 2017/2018. Nasze reprezentacje zarówno dziewcząt jak i chłopców po zaciętej walce zajęły 2 miejsce.

Ceremonia dekoracji odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie podczas WIELKOPOLSKIEJ INAUGURACJI ROKU SPORTOWEGO 2017/2018.

W skład reprezentacji wchodzili: Szukalska Aleksandra, Ciesielska Natalia, Skowron Hanna, Roszak Izabela, Kaczmarek Zuzanna, Kasprzak Aleksandra, Plesiak Joanna, Grodziska Alicja, Pantofel Sandra, Nawrocka Natalia, Michalczyk Marcin, Wachowiak Miłosz, Nowak Jakub, Szymkowiak Marcin, Mieloszyk Eryk, Orszulak Marcin, Marciniak Hubert, Bogaczyk Bartosz, Wieruszewski Kacper, Jujka Brajan.

Dla wszystkich startujących wielkie gratulacje!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!