Uczniowie liceum z ratownictwem medycznym pomagali w organizacji „Białej niedzieli”

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem ratownictwo medyczne wzięli po raz pierwszy udział w „Białej niedzieli” organizowanej przez Szpital Powiatowy w Jarocinie. Mieszkańcy powiatu jarocińskiego mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich. Była to już druga „Biała niedziela” w naszym mieście zorganizowana w odpowiedzi na duże zainteresowanie mieszkańców. Przygotowana oferta została specjalnie wyselekcjonowana pod kątem najczęstszych problemów zdrowotnych. Do zadań naszej młodzieży należało m.in. udzielanie informacji osobom korzystającym z badań.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd