Uczniowie liceum z ratownictwem medycznym pomagali w organizacji „Białej niedzieli”

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem ratownictwo medyczne wzięli po raz pierwszy udział w „Białej niedzieli” organizowanej przez Szpital Powiatowy w Jarocinie. Mieszkańcy powiatu jarocińskiego mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji lekarskich. Była to już druga „Biała niedziela” w naszym mieście zorganizowana w odpowiedzi na duże zainteresowanie mieszkańców. Przygotowana oferta została specjalnie wyselekcjonowana pod kątem najczęstszych problemów zdrowotnych. Do zadań naszej młodzieży należało m.in. udzielanie informacji osobom korzystającym z badań.