Sprzątanie Świata 2017 ‘Clean Up the World 2017’

Zakończyliśmy zbiórkę zużytych telefonów w ramach IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: “ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ”, organizowanej przez firmę EKOPHONE, pod honorowym patronatem profesora Zbigniewa Nęckiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W poniedziałek 27.11.2017 r. uczennice II LW – Dominika Staniewska i Angelika Chojecka spakowały wszystkie zużyte telefony, które udało nam się zebrać podczas naszej akcji. Zgodnie z regulaminem konkursu wysłaliśmy zgłoszenie naszej szkoły do udziału w nim oraz podaliśmy propozycje dwóch haseł ekologicznych: 1. TELEFON ODDAJĘ – ŚRODOWISKU ŻYCIE DAJĘ 2. ŚRODOWISKO URATUJĘ, GDY TELEFON PODARUJĘ.

Podczas akcji udało nam się zebrać 20 kilogramów baterii. Na rozstrzygnięcie konkursu z niecierpliwością czekamy do stycznia 2018r.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!! – organizator Hanna Wardeńska

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd