Sprzątanie Świata 2017 ‘Clean Up the World 2017’

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w IX edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem: “ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ” SZCZEGÓŁY KONKURSU:
- TERMIN ZBIÓRKI - do 17 listopada 2017 r.
- CO ZBIERAMY? TELEFONY KOMÓRKOWE BEZ BATERII.

Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony bądź w częściach. - Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak np. ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby. Honorowy patronat nad naszymi działaniami objął pan profesor Zbigniew Nęcki z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W tej akcji ekologicznej każda szkoła otrzyma nagrodę oraz każda szkoła ma JEDNAKOWE szanse, ponieważ w kategorii nagród liczy się wyłącznie aktywność wyrażona w relacji ilości kg telefonów do ilości uczniów w szkole.

ZBIÓRKĘ TELEFONÓW W NASZEJ SZKOLE PROWADZI ORAZ WSZELKICH INFORMACJI UDZIELA P.HANNA WARDEŃSKA – sala 414.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa!

Our website is protected by DMC Firewall!