Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

GaleriaW dniu 30 października 2017 r. odbyły się mistrzostwa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w tenisie stołowym. W zawodach startowały uczennice i uczniowie wszystkich typów szkół. Łącznie wzięło udział 10 dziewcząt i 22 chłopców.

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Kinga Waszak z klasy I LW, drugie miejsce zajęła Malwina Nagła III LPA na trzecim stopniu podium stanęła Natalia Nawrocka I LP. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Jakub Nowak III TM, na drugim stopniu podium stanął Mateusz Łakomy II TM, na trzecim miejscu uplasował się Miłosz Wojciechowski III D.

GRATULUJEMY!

Uczniowie biorący udział w zawodach:
Lisiecka Michalina II LPB, Frąckowiak Sara II LPB, Bystrzycka Honorata III LPA, Wąsiewicz Julia III A, Nawrocka Natalia I LP, Miłoszyk Karolina I LP, Nowacka Diana III A, Adamczak Julia I LW, Jankowiak Wiktoria I LR, Hybiak Dominika I LR Karcz Krzysztof II LW, Kałużny Dawid II LW, Bachorski Maciej I THM, Florkowski Jakub I THM, Mankiewicz Patryk III THS, Mikołaj Tomaszczyk, Artur Grzeskowiak II H, Migalski Patryk I D, Aleksander Kubiak I D, Rzepka Szymon III TMN, Ratajczak Dawid III TMN, Orszulak Marcin III TMN, Sebastian Kubacki III E, Arkadiusz Skrzypek III E, Budyńczuk Wiktor III B, Maciejewski Marcin II LPA, Kacper Błaszczyk II LPA, Skałecki Bartosz II TM, Andrzejczak Michał II LW

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!